Aktüel

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları…

Çağatay Ulusoy  500 Bin TL (Hakan Muhafız) Bu alanda uzun süre rekoru elinde bulunduran Kenan İmirzalıoğlu’nu geride bırakan Çağatay Ulusoy aldığı bölüm başı 500 bin lira ile zirvede bulunuyor. Bu..

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları…

Çağatay Ulusoy  500 Bin TL (Hakan Muhafız) Bu alanda uzun süre rekoru elinde bulunduran Kenan İmirzalıoğlu’nu geride bırakan Çağatay Ulusoy aldığı bölüm başı 500 bin lira ile zirvede bulunuyor. Bu iddiayı ilk ortaya atan ise Gel Konuşalım programında Eylem Şafak İpek oldu.

Kenan İmirzalıoğu  350 Bin TL (Fatih Bir Cihan Sultanı) Kenan İmirzalıoğlu bu alanda zirvede bulunan isimlerden biri. Ekranlarda kısa bir süre yer alan Fatih Bir Cihan Sultanı adlı diziden bölüm başı 350 bin lira aldı.


Burak Özçivit bölüm başı 325 bin lira kazanacak. Aktif oyuncular arasında en çok kazanan oyunculardan biri olan Özçivit’in aylık geliri 1 milyon 300 bin lira oldu.


Engin Altan Düzyatan  250 Bin Tl (Diriliş Ertuğrul) En son TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Engin Altan Düzyatan da bölüm başına 250 bin lira kazanarak en çok kazanan ünlüler kategorisinde yer aldı.


Beren Saat  200 Bin TL (Atiye) Netflix dizisi Atiye ile anlaşan Beren Saat en çok kazanan kadın ünlülerden biri. Beren Saat Atiye’den bölüm başı 200 bin lira kazandı.


Kıvanç Tatlıtuğ  150 Bin TL En son ‘Çarpışma’ adlı dizide rol alan Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuğa ilk başladığı günden bu güne kadar müthiş bir gelişim gösterdi. Podyumdan ekranlara gelen Tatlıtuğ oyunculuğu ile kazandığı parayı hak edenlerden biri. Bölüm başı 150 bin lira kazanan Tatlıtuğ bu alanda zirve isimlerden biri olmaya devam ediyor.


Hazal Kaya  90 Bin TL (Bizim Hikaye) Aşk-ı Memnu dizisi ile adından söz ettirmeye başlayan Hazal Kaya da en çok kazanan kadın oyuncular arasında yer alıyor. Başarılı oyuncu Aşk-ı Memnu’dan sonra rol aldığı her dizide kademeli olarak kaşesini arttırdı ve 90 bin liraya kadar ulaştı. Kaya Bizim Hikaye adlı diziden bölüm başına 90 bin lira kazanıyor.Aras Bulut İynemli 70 Bin TL (Çukur) Ekranların beğenen dizilerinden biri olan Çukur’da rol alan Aras Bulut İynemli bölüm başı 70 bin lira alarak aylık 280 bin lira kazanıyor.Tolga Sarıtaş  50 Bin TL (Söz) Söz dizisi ile adından söz ettiren başarılı oyuncu bölüm başı 50 bin TL kazanıyor.Serenay Sarıkaya  40 Bin TL (Fi) Başarılı kadın oyunculardan biri olan Serenay Sarıkaya Fi dizisinde bölüm başına 40 bin lira kazandı.YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL