SİNEMA

İstanbul’u Rusya İle Buluşturan film festivali!

İstanbul Uluslararası Film Festivali, sinemaseverlerle buluşmaya hazır. Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) tarafından hayata geçirilen Randevu İstanbul Uluslararası Film Festivali, bu yıl da izleyicileriyle buluşmaya hazır. T.C. Kültür..

İstanbul’u Rusya İle Buluşturan film festivali!

İstanbul Uluslararası Film Festivali, sinemaseverlerle buluşmaya hazır.

Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK) tarafından hayata geçirilen Randevu İstanbul Uluslararası Film Festivali, bu yıl da izleyicileriyle buluşmaya hazır. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğini alan 22. Randevu İstanbul Uluslararası Film Festivali, bu yıl Rus Sineması’nın izinden gidecek.

22. Randevu İstanbul Uluslararası Film Festivali’nin etkinlikleri arasında Rus Sinema Sektörü Paneli ve Rus-Türk Sinema Sektörleri buluşması bulunuyor. Yabancı yapımcıların Türkiye’de çekim yapmalarını teşvik edecek kanunun, “Film in Turkey” başlığı altındaki ilk buluşması niteliğindeki bu etkinliklerde Rus Yapımcılar Birliği’nden birçok isim davetli olacak.

22. Randevu İstanbul Uluslararası Film Festivali’nin programı henüz resmi olarak açıklanmadı. Festival, 20 ile 26 Aralık tarihleri arasında İstanbul’daki izleyicileriyle buluşacak. (Beyazperde)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL