MEKANLAR SEYAHAT

İstanbul’da gideceğiniz yılbaşı mekanları!

Yılbaşı gecesi için İstanbul’da gidebileceğiniz mekanlar. Sevdiklerinizle mükemmel ve kusursuz bir yılbaşı gecesi geçirmek için ihtiyacınız olan restoranları listeledik! Rocca ve Isokyo Restaurant Yeni bir yılı karşılamak için restoranlarında ve..

İstanbul’da gideceğiniz yılbaşı mekanları!

Yılbaşı gecesi için İstanbul’da gidebileceğiniz mekanlar.

Sevdiklerinizle mükemmel ve kusursuz bir yılbaşı gecesi geçirmek için ihtiyacınız olan restoranları listeledik!

Rocca ve Isokyo Restaurant

Yeni bir yılı karşılamak için restoranlarında ve her bir köşesi için heyecan dolu hazırlıklarını tamamlayan Raffles İstanbul, aralık ayı boyunca devam eden farklı programları ile yeni yıl ruhunu yaşatıyor. Raffles İstanbul, yaratıcı gastronomi deneyimleri, canlı müzikle eğlence seçenekleri, yeni yıl gecesine özel konaklama programları ve brunch’ıyla heyecan dolu bir deneyim dizisi ve kutlama sunuyor.

Aila

Geçtiğimiz yılı keyifle uğurlayıp, yeni yıla unutulmaz bir başlangıç yapmak için Fairmont Quasar İstanbul sizlere muhteşem seçenekler sunuyor. Aila’da yeni yılı; Türk mutfağının lezzetleriyle, muhteşem bir ambiyans ve canlı müzik eşliğinde karşılayabilirsiniz.

IZAKA Restaurants-Bar-Lounge

İstanbul’un en büyük boğaz manzaralı terası Izaka, CVK Park Bosphorus Hotel’de yer alıyor. Izaka’nın özel tatlarını deneyimlemek istiyorsanız yılbaşı şahane bir fırsat!

Banyan

‘Food for the Soul’ sloganı ile tanıdığımız, Asya baharatlarını dünya mutfağı ile harmanlayarak yarattığı çok özel lezzetlerle ve Ortaköy Camii’ni, boğazı ve Boğaziçi köprüsünü kucaklayan kaptan köşkünü anımsatan manzarası ile tanınan Banyan, kuşkusuz yılbaşı gecesi için İstanbul’un en iyi mekanlarından.

AzzuR Restaurant

Yeni yılı, Mövenpick Hotel İstanbul’da bulunan AzzuR Restaurant’ta kutlayarak, sevdiklerinizle güzel bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz. 

Sardunya Yalı

Sardunya Karaköy yılın son gecesinde misafirlerini oldukça lezzetli menüler ile ağırlayacak! Bizce bu alternatifi mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

İST TOO ve Shang Palace

Shangri-La Bosphorus’ta yer alan İST TOO ve Shang Palace, yeni yıla güzel bir başlangıç yapmanın en iyi adresleri arasında bulunuyor.

Kydonia Kuruçeşme

Ege kültürüne ait yaklaşık 70 çeşit meze, mübadele ile Girit ve diğer adalardan Ayvalık ve Alaçatı bölgelerine yerleşmiş Türkler’in tarihi aile reçetelerinden faydalanılarak hazırlanan lezzetleriyle, İstanbul’da Ege havasını yaşatan Kydonia, yılbaşı için iyi bir alternatif.

Lacivert Restaurant

Işıl ışıl bir rıhtım, İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası ve bu manzarayla yarışan, doruklarda bir yılbaşı menüsüyle yeni yıl heyecanını Lacivert’te yaşayın! 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL