Aktüel

Irina Shayk hakkında bilmeniz gerekenler!

Irina Shayk; güzelliği, lüks yaşamı ve cesur pozlarıyla magazin dünyasının en gözde isimleri arasında yer almaktadır. Rusya asıllı ünlü bikini ve iç çamaşırı modeli Irina Shayk hakkında neler biliyorsunuz? 6..

Irina Shayk hakkında bilmeniz gerekenler!

Irina Shayk; güzelliği, lüks yaşamı ve cesur pozlarıyla magazin dünyasının en gözde isimleri arasında yer almaktadır. Rusya asıllı ünlü bikini ve iç çamaşırı modeli Irina Shayk hakkında neler biliyorsunuz?

6 Ocak 1986 tarihinde Rusya’nın Yemanzhelisk şehrinde dünyaya gelmiştir. Gerçek ismi Irina Valeryevna Shaykhlislamova’dır. Ünlü modelin ismi Rusça’da “Ирина Валерьевна Шайхлисламова” olarak geçmektedir. Tatiana adında bir kız kardeşi bulunmaktadır. Ünlü model iki çocuğun en küçüğüdür. Babası kömür madencisi, annesi bir Rus anaokulunda müzik öğretmenidir. Altı yaşında piyano çalmaya başlamıştır. Müzik üzerine yoğunlaşan güzel model, 9 yaşında girdiği müzik okulunda 7 yıl boyunca eğitim almıştır. 14 yaşına geldiğinde, babasını solunum yolları hastalığına bağlı olarak kaybetmiştir. Oldukça büyük maddi sıkıntılar çeken aile, Shayk’ın iki işte çalışmasıyla geçimini sağlamıştır.

Pazarlama eğitimini sıkıcı bulması üzerine güzellik okula kaydolarak şöhret basamaklarına tırmanmıştır. İç çamaşırı üreticisi Intimissinimi’nin ana modelidir. Ünlü model Intimissimi firmasının ana modeli olan Brezilyalı Ana Beatriz Barros’un yerine geçmiştir. Bikini ve iç çamaşırı modelliği yapmaktadır. Ünlü model verdiği röportajlarda Playboy için asla çalışmayacağını dile getirmiştir. Kusursuz vücut ölçülerini düzenli çalışma ve egzersizlere vermektedir. Ünlü model fiziği için “ Haftada beş kez egzersiz yapıyorum ancak asla diyet yapmıyorum” açıklamalarında bulunmuştur. Modellik kariyeri boyunca 20’nin üzerinde firma ile modellik anlaşması yapmıştır.

Son derece seçici davranan ünlü model, Armani, Guess, Intimissimi ve Victoria’s Secret firmalarıyla yüksek fiyata anlaşma imzalamıştır. Kanye West’in 2010 yılında çıkan “Power” klibinde rol almıştır. Rusya’daki Pomogi (Bana Yardım Et) yardım kuruluşunun resmi yöneticisidir. 2010 yılında yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, 2015 yılında aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamıştır. Caesare adlı Labrodor cinsi köpeği, “Marley ve Ben” filminde başrol oynamıştır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL