Aktüel

İrem Sak’ın bu itirafı çok konuşulur!

Güzel oyuncu İrem Sak, önceki gün evinden İbrahim Selim’in sunduğu “Bu Gece” programına konuk oldu. Samimi itiraflarda bulunan İrem Sak, estetikle ilgili soruya, “Burun ameliyatı geçirdim onu saklayamam hem de..

İrem Sak’ın bu itirafı çok konuşulur!

Güzel oyuncu İrem Sak, önceki gün evinden İbrahim Selim’in sunduğu “Bu Gece” programına konuk oldu. Samimi itiraflarda bulunan İrem Sak, estetikle ilgili soruya, “Burun ameliyatı geçirdim onu saklayamam hem de tam üç kere. Yapay durmuyor ama öncesi de felaket değildi” cevabını verdi.
Koronavirüs salgınından korunma tedbirleri sürerken, İbrahim Selim ile Bu Gece programı bu sefer evden yapıldı. Selim’in konuğu ise güzel oyuncu İrem Sak idi. Delirmeye ne kadar kaldı sorusuna kendiyle konuşarak yanıt veren Sak herkesi güldürdü.

Sak estetikle ilgili sorulara ise şu yanıtı verdi:
“Burun ameliyatı geçirdim onu saklayamam hem de tam üç kere… İlk ameliyatımdan sonra abimle çarpıştık ve tekrar ameliyat oldum. Ama sonuç iyi bence. Yapay durmuyor ama öncesi de felaket değildi. Burnumun içindeki sıkıntı sesimi etkiliyordu biraz da estetik anlamında düşündüm. Belki bir gün eski burnumu paylaşırım.

Sak “Seksi görünmeyi seviyor musun” sorusuna ise “Tabii ki seviyorum” dedi. İrem Sak açıklamasının devamında “Dekolte hala neden haber olur ki anlamıyorum. Namus öyle bir şey değil. Evet burada meme var push-up giyince fışkırıyor yanlardan fışkırıyor var böyle bir şey” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL