Aktüel

Inter Medya, Latin Amerika’ya içerik satışı yaptı!

Inter Medya, Latin Amerika ve ABD’nin Hispanik bölgesi için önde gelen bir yayıncı şirketle büyük bir içerik anlaşmasına imza attığını duyurdu. Anlaşma, 1200 saatlik bir içerik paketinden oluşuyor ve pakette..

Inter Medya, Latin Amerika’ya içerik satışı yaptı!

Inter Medya, Latin Amerika ve ABD’nin Hispanik bölgesi için önde gelen bir yayıncı şirketle büyük bir içerik anlaşmasına imza attığını duyurdu.
Anlaşma, 1200 saatlik bir içerik paketinden oluşuyor ve pakette pek çok Türk dizisi ve filmi bulunuyor. Öne çıkan projelerin arasında Sevdim Seni Bir Kere, Leke, Karagül, Beni Affet, Behzat Ç. ve Bozkır dizilerinin yanı sıra Kapalak Kızı, Rüzgar ve Kadın İşi Banka Soygunu gibi filmler de yer alıyor. Anlaşma imzalanan şirket şimdilik açıklanmadı.

Inter Medya’nın kurucusu ve CEO’su Can Okan, yaptığı açıklamada “Bu anlaşmayı duyurduğumuz için mutluyuz. Inter Medya’da her daim amacımız kataloğumuzu dünya geneline ulaştırmak. Müşterilerimize ve ortaklarımıza tüm şartlar altında hizmet vermeye devam etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu zor zamanları yakında arkada bırakacağımızı, sağlıklı ve birlikte olmaya döneceğimizi umuyorum,” ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL