SİNEMA

“İnsanlar İkiye Ayrılır” 10 Eylül’de sinemalarda!

Blu TV ve Bir Film imzalı “İnsanlar İkiye Ayrılır” filmi 10 Eylül’de sinemalarda olacak. Filmin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Aras Aydın, Pınar Deniz, Erdem Akakçe, Başak Daşman, Gökay Müftüoğlu, Nezaket..

“İnsanlar İkiye Ayrılır” 10 Eylül’de sinemalarda!

Blu TV ve Bir Film imzalı “İnsanlar İkiye Ayrılır” filmi 10 Eylül’de sinemalarda olacak. Filmin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Aras Aydın, Pınar Deniz, Erdem Akakçe, Başak Daşman, Gökay Müftüoğlu, Nezaket Erden ve Sabahattin Yakut yer alıyor.

Tunç Şahin’in yazıp yönettiği film, daha önce de Antalya Altın Portakal Film Festivali’nden En İyi Senaryo ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülleriyle dönmüştü.

Filmde uzun zamandır iş bulamayan genç bir kadın olan Duygu, son çare olarak bankalar adına telefonla borç tahsilatı yapan şirketlerden birisinde çalışmaya başlar. Borçlular üzerinde psikolojik baskı kurma metotları öğretilen Duygu, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin en başarılı elemanlarından birine dönüşür.

En yüksek tahsilatı yapan çalışanın ek prim kazandığı firmada, başka bir dişli çalışan olan Bahadır’la, Duygu arasında kıyasıya bir rekabet başlar. Duygu ve Bahadır arasındaki çekişme, Ceren Gürel adlı genç bir kadının dosyası üzerinde çalışmaya başlamalarıyla içinden çıkılmaz bir hal alır.

Her ikisi de Ceren’i manipüle ederek kendi tarafına çekmeye çalışır. Ceren başlangıçta Duygu ile birlikte hareket etmeyi seçse de, Bahadır’ın çekimine karşı koyamaz ve zamanla genç adamın etki alanına girer. Ancak Ceren Gürel dosyası göründüğünden çok daha büyük bir sürpriz içermektedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL