Aktüel

İngiliz oyuncu Chloe Ferry’in köpük banyosu büyüledi!

24 yaşındaki İngiliz dizi yıldızı Chloe Ferry, evinin küvetinde, vücudunu sadece köpükle kapattığı çıplak pozunu Instagram hesabından paylaştı. Karantina süresince evde spor yaparak fit bir görünüme sahip olan genç oyuncu..

İngiliz oyuncu Chloe Ferry’in köpük banyosu büyüledi!

24 yaşındaki İngiliz dizi yıldızı Chloe Ferry, evinin küvetinde, vücudunu sadece köpükle kapattığı çıplak pozunu Instagram hesabından paylaştı. Karantina süresince evde spor yaparak fit bir görünüme sahip olan genç oyuncu vücudunun son halini bu şekilde gözler önüne serdi.

2017 yılında Ünlü Big Brother’ın on dokuzuncu serisinde yer alan genç oyuncu Chloe Ferry, karantina süresince spor yaptı. Fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulan Ferry, son haliyle görenleri hayran bıraktı.
Küvette köpük banyasu yapan güzel oyuncu,geriye doğru yaslandığı, bacaklarını yukarı doğru kaldırarak çıplak bir şekilde poz vererek vücudunun tüm hatlarını sergiledi.

Ferry’nin, “Sizden birkaçınızı ger takip edeceğim” başlığı ile paylaştığı fotoğraf kısa süre içinde yaklaşık 100.000 beğeni aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL