DİZİ SİNEMA

“In The Tall Grass”Tan İlk Tanıtım!

Stephen King uyarlaması “In the Tall Grass”dan ilk fragman yayınlandı. Usta korku edebiyatı kalemi King’in, bir grup insanın büyük, yoğun, çimenlerle kaplı bir ovada kaybolduğu ve kapana kısıldığı bir hikayeyi..

“In The Tall Grass”Tan İlk Tanıtım!

Stephen King uyarlaması “In the Tall Grass”dan ilk fragman yayınlandı. Usta korku edebiyatı kalemi King’in, bir grup insanın büyük, yoğun, çimenlerle kaplı bir ovada kaybolduğu ve kapana kısıldığı bir hikayeyi anlatan Stephen King novellası, Netflix aracılığıyla filme çekildi.


King’in aslen oğlu Joe Hill ile birlikte yazdığı novella, 2012 yılında Esquire dergisinde iki bölüm halinde yayınlanmıştı. 1997 yapımı Cube filminin yanı sıra Hannibal, Westworld ve The Strain gibi dizilerin kimi bölümlerinde yönetmen koltuğuna oturan Vincenzo Natali, filmin senaryosunu ve yönetmenliğini üstleniyor. Korku Seansı’nın yanı sıra Watchmen ve Aquaman’den hatırlayacağımız Patrick Wilson, Harrison Gilbertson, Laysla De Oliveira, Avery Whitted, Will Buie Jr. ve Rachel Wilson ise filmin kadrosundaki isimleri oluşturuyorlar. Yapımcılar Steven Hoban, Mark Smith, Jimmy Miller ve M. Riley oluyor.


Film 4 Ekim’de Netflix üzerinden seyircileri ile buluşacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL