MEKANLAR SEYAHAT

İlginizi Çekebilecek Müzeler!

Madame Tussauds İstanbul Londra’da başlayan yolculuktan beri herkesin ilgi duyduğu bir müze. Özellikle ünlü isimlerin balmumu heykelleriyle dikkat çeken Beyoğlu’ndaki müzenin çalışma saatleri 10.00-22.00. Haftanın her günü eğlenmeniz için kapıları..

İlginizi Çekebilecek Müzeler!

Madame Tussauds İstanbul

Londra’da başlayan yolculuktan beri herkesin ilgi duyduğu bir müze. Özellikle ünlü isimlerin balmumu heykelleriyle dikkat çeken Beyoğlu’ndaki müzenin çalışma saatleri 10.00-22.00. Haftanın her günü eğlenmeniz için kapıları sizlere açık.

Masumiyet Müzesi

Orhan Pamuk’un aynı adlı romanında geçen kahramanların kullandıkları eşyaların sergilendiği müze, haftanın altı günü açık ve Beyoğlu’na yolu düşen herkese kapıları açık.

Oyuncak Müzesi

Sunay Akın’ın öncülüğünde kurulan Oyuncak Müzesi, ziyaretçilerini eski günlere döndürmeyi vadediyor. Oyuncaklara bakmaktan başınızın döneceği bu müze, pazartesi günleri hariç haftanın altı günü 09.30 – 18.00 saatleri arasında Göztepe’de sizleri bekliyor.

Uçurtma Müzesi

Türkiye’nin tek uçurtma müzesi olma özelliğini taşıyan müze, 3 yaş ve üzerindeki çocukların gidebileceği harika bir etkinlik için fırsat sağlıyor. Ziyaret ve atölye çalışmaları için pazartesi ve cuma günleri arası 09.30-17.00 arasında Üsküdar’da açıkken cumartesi günleri ise özel randevuyla sizleri eğlenceye çağırıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL