Aktüel

Icardi’nin eşinin hayatı dizi mi oluyor?

Yaşadığı birçok çarpıcı olayla gündemden düşmeyen Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara’nın hayatı dizi oluyor. Dünyaca ünlü dizi ve film platformları Netflix ile HBO, Nara’ya dizi için teklif yaparken projenin çekimleri..

Icardi’nin eşinin hayatı dizi mi oluyor?

Yaşadığı birçok çarpıcı olayla gündemden düşmeyen Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara’nın hayatı dizi oluyor. Dünyaca ünlü dizi ve film platformları Netflix ile HBO, Nara’ya dizi için teklif yaparken projenin çekimleri Arjantin ve Avrupa’da olacak.

PSG forması giyen Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri Wanda Nara’nın hayatı dizi oluyor.Arjantin’de yayın yapan Gente dergisine bir röportaj veren Nara, dünyaca ünlü dizi ve film platformu Netflix ve HBO’nun kendisine teklif yaptığını söyledi.

“Bu hikayeye hayat vermenin olası durumlarını inceliyorum” diyen Wanda Nara, “Bu projeyle iki firma da çok ilgili. İnsanlar, benimle ilgili her şeyi bildiklerini düşünüyorlar ama yemin ederim, bilmedikleri birçok şey hala var. Projenin bir kısmının çekimi Arjantin’de, bir kısmı da Avrupa’da olacak” dedi. Kendisini oynayacak oyuncunun kim olacağına dair bilgisi olmadığını söyleyen 33 yaşındaki Nara, “Senaryonun hazırlanmasına elbette ki ben de dahil olacağım. Eğer çekimler çocukluktan başlasaydı, tarihin en uzun yapımı olurdu. Şu anki dizide de çok sayıda bölüm ve karakter olacak” şeklinde konuştu.

Fransız ekibi PSG, Inter’den sezon başında kiraladıkları Wanda Nara’nın eşi Icardi’nin bonservisini 50+7 milyon euro karşılığında almıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL