DİZİ

I May Destroy You dizisinin tanıtımı yayımlandı!

Dizi, Haziran ayında yayınlanmaya başlayacak. Michaela Coel’in (Chewing Gum, Black Earth Rising) hazırladığı ve başrolünü üstlendiği projenin sezonu 12 bölümden, bölümleri yarım saatten oluşuyor.  Cinsel ilişkide rıza üzerine kurulu dizide Coel, Arabella Essiedu adında..

I May Destroy You dizisinin tanıtımı yayımlandı!

Dizi, Haziran ayında yayınlanmaya başlayacak. Michaela Coel’in (Chewing Gum, Black Earth Rising) hazırladığı ve başrolünü üstlendiği projenin sezonu 12 bölümden, bölümleri yarım saatten oluşuyor. 

Cinsel ilişkide rıza üzerine kurulu dizide Coel, Arabella Essiedu adında Londralı genç bir kadına hayat verecek. Arabella’nın İtalya’da tatil aşkı olarak tanıştığı bir sevgilisi, harika arkadaşları ve başarılı bir yazarlık kariyeri vardır. Ancak uyuşturucu verilip tecavüz edildiğinde hayatındaki her element ve kimliği kendisi için bir soru işareti olur.

I May Destroy You’nun kadrosunda Weruche Opia, Paapa Essiedu, Aml Ameen, Adam James, Sarah Niles, Ann Aikin, Harriet Webb, Ellie James, Franc Ashman, Karan Gill, Natalie Walter ve Samson Ajewole de bulunuyor. Dizinin yapımını FALKNA Productions ve Various Artists üstlendi. Bölümleri Coel ile Sam Miller (Luther) yönetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL