SEYAHAT

Huzur Veren Rotalar!

Gökçeada Kuzey Ege’nin eşsiz duraklarından biri olan ve ada yaşantısını iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Gökçeada, huzur dolu bir seyahatin önemli adreslerinden. Foça İzmir’den yaklaşık 1 saatlik bir araç yolculuğundan sonra ulaşılabilen..

Huzur Veren Rotalar!

Gökçeada

Kuzey Ege’nin eşsiz duraklarından biri olan ve ada yaşantısını iliklerinize kadar hissedebileceğiniz Gökçeada, huzur dolu bir seyahatin önemli adreslerinden.

Foça

İzmir’den yaklaşık 1 saatlik bir araç yolculuğundan sonra ulaşılabilen belde hem tarihi sokaklarıyla göz kamaştıran Eski Foça hem de yazlıkçıların vazgeçilmesi Yeni Foça olarak iki kısımdan oluşuyor.


Bozburun

Bağlı olduğu Marmaris merkezine 45 km uzaklıkta yer alan Bozburun, daha çok kafa dinlemek isteyenlerin bol bol dinlenip, huzurun kollarına kendisini bıraktığı beldelerden biri.


Mazı

Bodrum’a bağlı bir mahalle olan ve ilçe merkezine 45 km uzaklıkta yer alan Mazı, Bodrum’a yakın ama onun kalabalığından bir o kadar uzak tatil yapmak isteyenlerin favorisi olmayı başarıyor.


Göcek

Göcek’i bir hafta sonu tatiline sığdırmayı başaran da vardır. Bize sorarsanız burada mutlaka yapmanız gereken şeylerin başında tekne turuna katılarak beldeyi koy koy gezmek ve o muhteşem doğasına şahit olmak gelir.


Söğüt

Marmaris’in diğer bir bakir bölgesi olan Söğüt, tıpkı Bozburun ve Selimiye gibi tatil anlayışı gürültüden uzak, bol kafa dinlemek olan tatilcilere hitap ediyor. Tertemiz denizi ve yemyeşil doğasıyla göz kamaştıran bu köy, gün boyu yüzmek, muhteşem bir gün batımı manzarası izlemek, uzun zamandır okuyamadığınız kitabı okumak, kısacası kendinize vakit ayırmak için oldukça ideal.

Kabak Koyu


Dünyanın en iyi trekking parkurlarından meşhur Likya Yolu’nun da geçtiği, kamp alanları ve bungalovlarıyla ünlü Kabak Koyu, doğaseverler için biçilmiş kaftan.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL