Aktüel

Hilal Altınbilek, karantina paylaşımıyla büyüledi!

Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Kozmetik detoksuna başlayan ünlü isimler arasında olan oyuncu, doğal güzelliği ile hayran bıraktı. Ünlü isimler karantina günlerini..

Hilal Altınbilek, karantina paylaşımıyla büyüledi!

Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Kozmetik detoksuna başlayan ünlü isimler arasında olan oyuncu, doğal güzelliği ile hayran bıraktı.

Ünlü isimler karantina günlerini fırsata çevirdiler. Bazı isimler eve kuaför çağırırken bazı isimler makyaj yapmaktan uzak kalarak ciltlerini dinlendirmeyi seçtiler.

Kozmetik detoksuna başlayan ünlü isimler arasında Bir Zamanlar Çukurova’nın yıldızı Hilal Altınbilek de var.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde canlandırdığı Züleyha karakteriyle ekranlarda olan Hilal Altınbilek, son zamanların en konuşulan oyuncularından.

2011 yılında rol aldığı ‘Derin Sular’ dizisiyle ilk kez izleyiciler karşısına çıkan Hilal Altınbilek, Karagül dizisiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Başarılı oyunculuğu ile şöhret basamaklarını hızlıca tırmanan Hilal Altınbilek güzelliğiyle de adında oldukça söz ettiriyor.

Koronavirüs salgınından dolayı ‘evde kal’ çağrısına uyan güzel oyuncu karantina günlerini evde geçiriyor.

Instagram hesabından evinin bahçesinden paylaşım yapan ALtınbilek, doğal güzelliği ile dikkat çekti. Hilal Atınbilek’in takipçileri güzel oyuncunun bu halini çok beğendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL