DİZİ

Hemşireler dizisi başlıyor!

Dünyaca ünlü kanal, beş hemşirenin hikayesini konu alan Nurses dizisini ilk sezonuyla 17 Nisan’dan itibaren her cuma 20.30’da ekranlarına taşıyor. İşte Nurses dizisinden detaylar! Beş hemşirenin hikayesini konu alan Nurses,..

Hemşireler dizisi başlıyor!

Dünyaca ünlü kanal, beş hemşirenin hikayesini konu alan Nurses dizisini ilk sezonuyla 17 Nisan’dan itibaren her cuma 20.30’da ekranlarına taşıyor. İşte Nurses dizisinden detaylar!

Beş hemşirenin hikayesini konu alan Nurses, ilk sezonuyla 17 Nisan’dan itibaren her cuma 20.30’da FOXLIFE ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.

Görevlerine yeni atanan beş yeni hemşirenin hastanede yaşadığı olayları ve hastaların hayatlarını kurtarmaya çalışırken kendi kişisel sorunlarıyla nasıl başa çıkacaklarını konu alan Nurses’in ilk bölümünde genç ve yeni hemşireler, Totonto St. Mary Hastanesinde ön saflarda çalışarak kendilerini hayat kurtarmaya adıyor.

Hollywood’un prestijli yapımları ve ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL