Aktüel

Heidi iç çamaşırı ve file çoraplarıyla saçlarını boyattı!

46 yaşındaki ünlü model Heidi Klum’un karantina çılgınlığı görenlere pes dedirtti. Klum’un iç çamaşırı ve file çoraplarıyla saçlarını boyatması sosyal medyaya damga vurdu. Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren dünyaca..

Heidi iç çamaşırı ve file çoraplarıyla saçlarını boyattı!

46 yaşındaki ünlü model Heidi Klum’un karantina çılgınlığı görenlere pes dedirtti. Klum’un iç çamaşırı ve file çoraplarıyla saçlarını boyatması sosyal medyaya damga vurdu.

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren dünyaca ünlü model Heidi Klum, karantinada bir çılgınlığa daha imza attı.

Klum, file çorapları ve iç çamaşırlarıyla evinin arka bahçesinde, sosyal mesafeyi koruyarak saçlarını boyattı.

46 yaşındaki model, leopar desenli bir maske takmayı da ihmal etmedi. Klum’un Instagram hesabından paylaştığı bu gönderisi binlerce beğeni ve yorum aldı. Kuaförünün şemsiye ile kendini izole etmesi fakan ünlü modelin yarı çıplak olması takipçileri tarafından yadırgandı.

Ünlü model, koronavirüsün ilk baş gösterdiği günlerde eşiyle birlikte test yaptırmış ve ayrı ayrı karantinaya girmişlerdi. Eşi Tom Kaulitz ile birlikte evde kendilerini ayrı ayrı karantinaya alarak corona virüs testi sonuçlarını bekleyen ünlü model Heidi Klum, sonucun negatif çıktığını açıklamıştı.
90 yılların ünlü modeli karantinada olduğu süre içerisinde takipçilerine şu notla seslenmişti;

“Bunlar tuhaf zamanlar… Ama şu anda neyin önemli olduğunu unutmayın. Sevdiğiniz insanları korumalısınız. Dünyanın her yerinde insanların sosyal mesafeyi korumasına ihtiyacımız var.”

“Bu hepimizi etkiliyor ve bizim sevdiklerimizi, komşularımızı ve toplulumumuzu korumamıza bağlı. Lütfen yetkilileri dinleyin ve mümkünse evde kalın, kendinizi fiziksel olarak diğer insanlardan uzak tutun. Özellikle de iyi hissetmiyorsanız…”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL