DİZİ

Haziran Dizi Rehberi!

Yeni sezonlarını heyecanla beklediklerinizden tutun, kadrolarıyla heyecan yaratan ve ekran serüvenine yeni başlayacak iddialı dizilere kadar bu listede Haziran 2019’un en iyi televizyon yapımları bulunuyor! Fear the Walking Dead 5…

Haziran Dizi Rehberi!

Yeni sezonlarını heyecanla beklediklerinizden tutun, kadrolarıyla heyecan yaratan ve ekran serüvenine yeni başlayacak iddialı dizilere kadar bu listede Haziran 2019’un en iyi televizyon yapımları bulunuyor!
Fear the Walking Dead 5. Sezon
Dünya çapında izlenme oranı hayli yüksek olan dizilerden biri olan The Walking Dead’in kardeş dizisi, AMC yapımı Fear The Walking Dead, The Walking Dead’den farklı olarak Georgia yerine Los Angeles’ta geçiyor. Dizi, zombi istilasına karşı hayatta kalmaya çalışan ve yaşam mücadeleleri sırasında farklı farklı zorluklarla karşılan bir grubun maceralarını ekranlara getiriyor.


Fear The Walking Dead

5. sezonunun ilk bölümünü ile 2 Haziran 2019 tarihinde yayınlanmaya başladı bile!
NOS4A2
İlk sezonuyla 2 Haziran’da prömiyerini yapan, Joe Hill’in aynı adlı çok satan romanından uyarlanan AMC dizisi NOS4A2, doğaüstü olayları konu alıyor.
Riviera Sezon 2
Riviera’nın 20 Haziran tarihinde Sundance Now’da yayınlanmaya başlandı.
Yapımcılığını Sky Atlantic’in üstlendiği Riviera dizisinin yeni sezonunda, Constantine’in ölümünün ardından Clios ailesinin içine düştüğü entrikalar konu edilecek ve bu arada Georgina cinayeti aydınlatmaya çalışacak.


Dark Sezon 2
Almanya’da yer alan Winden kasabasında yaşanan gizemli olayların konu edildiği Dark dizisinin 2. sezonu 21 Haziran’da yayınlanmaya başlandı.
2017 yılında çekimleri biter bitmez 1 Aralık 2017′de Netflix’te yayınlanan Dark, 10 bölümden oluşan 1. sezonu ile o kadar çok sevilmişti ki 2. sezon için hemen onay almıştı.


Legion Sezon 3
Fx’in sevilen dizilerinden Legion’un 3. sezonu aynı zamanda final sezonu olma özelliği taşıyor. İkinci sezonun final bölümü geçtiğimiz yıl Haziran ayında yayınlanır yayınlanmaz yeni sezon hazırlıkları başlayan dizinin 3. sezonu is 24 Haziran tarihinde yayınlanmaya başlayacak.
The Loudest Voice Sezon 1
Showtime’da yayınlanacak olan mini televizyon serisi The Loudest Voice, 30 Haziran tarihinde yayınlanmaya başlayacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL