SİNEMA

Hazal Kaya’nın yeni filmi, bir kitap uyarlaması olacak!

Aslı T. Kızmaz’ın kaleme aldığı “Benden Ne Olur” isimli kitap, beyaz perdeye uyarlanacak. Medyapım’ın hayata geçireceği filmin başrolünde ise Türk televizyonlarının başarılı oyuncusu Hazal Kaya yer alacak. Böylece Hazal Kaya’nın..

Hazal Kaya’nın yeni filmi, bir kitap uyarlaması olacak!

Aslı T. Kızmaz’ın kaleme aldığı “Benden Ne Olur” isimli kitap, beyaz perdeye uyarlanacak. Medyapım’ın hayata geçireceği filmin başrolünde ise Türk televizyonlarının başarılı oyuncusu Hazal Kaya yer alacak. Böylece Hazal Kaya’nın sinemaya döndüğü müjdesi de verilmiş olundu.

Medyapım’ın yaptığı duyuruya göre Aslı T. Kızmaz’ın kaleme aldığı ve 2019 yılı içerisinde okuyucu karşısına çıkan “Benden Ne Olur” kitabı filmleştirilecek. Filmin başrolü için Behzat Ç., Bu Son Olsun, İtirazım Var, Kırık Kalpler Bankası, Maral, Bizim Hikaye gibi yapımların yıldız oyuncusu Hazal Kaya olacak. Benden Ne Olur kitabı, hayatında büyük işler başaran kadınları eleştiren ve hayattaki yerini sorgulayıp arayan gözü kara bir kadının hikayesini konu ediniyor.

Hem aşk, hem eğlence, hem de iş hayatını bir araya getiren kitap, muzip bir hikaye sunuyor. Medyapım şimdilik film hakkında başka bir ayrıntıya yer vermedi. Ancak ilerleyen dönemlerde sete gidileceği açıklandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL