Aktüel

Hayallerinin peşinden giden bir kadın!

Yaşın yalnızca sayılardan ibaret olduğu neredeyse her gün farklı şekillerde kanıtlanıyor.Yaş bazılarımız için sadece bir sayıdan ibaret. Pek çok kişi ilerleyen yaşlarına rağmen hayatlarının peşinden koşmalarıyla, tarzlarıyla ya fizikleriyle bunu..

Hayallerinin peşinden giden bir kadın!

Yaşın yalnızca sayılardan ibaret olduğu neredeyse her gün farklı şekillerde kanıtlanıyor.Yaş bazılarımız için sadece bir sayıdan ibaret. Pek çok kişi ilerleyen yaşlarına rağmen hayatlarının peşinden koşmalarıyla, tarzlarıyla ya fizikleriyle bunu kanıtlıyor. 56 yaşındaki Kathy Jacobs da bunlardan biri. Jacobs, son derece güzel görünmesinin yanı sıra aynı zamanda oldukça sağlıklı. Bunu ise beslenme düzenine ve spora borçlu. “Hayallerinden vazgeçme” sözünü kendine motto edinen Jacobs’u yakından tanıyalım.
Kathy Jacobs, Sports Illustrated Swimsuit modellik yarışmasının finalistleri arasında girdi. Ancak Kathy diğer finalistlerden biraz farklı. Çünkü o her ne kadar göstermese de 56 yaşında.

Ünlü dergi, Sports Illustrated’ın kapağından yer alan Kathy, okuyucuların güzellik algısını değiştirmeyi ve güzel olmak için yaşın bir engel olmadığını anlamalarına yardımcı olmak istediğini söyledi.Şu an 56 yaşında olan Kathy, 80’li yıllarda New York’ta modellik yapıyordu. Ancak daha sonra Los Angeles’a taşını ve burada farklı bir işe girerek hayallerine ara verdi.
Bir yıl kadar sonra ise yeniden şansını oyunculuk ve modellikte denemeye devam etti. Birkaç reklam filmi çekip, modellik yaptı.

Geçtiğimiz aylarda ise modellik yarışmasına girerek finalist oldu. Kathy’nin Sports Illustrated’daki fotoğraflarının sosyal medyada viral olmasından sonra pek çok kişi onun spor ve beslenme alışkanlıklarını merak etti.
Kathy, pek çok kişinin kendisine beslenme, egzersiz ve cilt bakımı hakkında sorular sorduğunu söyleyerek; “Ben bir diyet uzmanı değilim. Diyabet riski olan biriydim ve 4 yıl önce beslenme düzenimi değiştirdim” dedi.Kathy Jacobs, uzun süredir et yemiyor. Ancak haftada birkaç kez balık tüketiyor. Kahvesinde ve smoothie’lerinde ise badem sütü kullanıyor. Kahvaltılarda ise çilekli smoothie tüketiyor.

56 yaşındaki model, kesinlikle şeker tüketmiyor. Kahvaltısında ise zaman zaman peynir ve domatesli omlet yiyor. Akşamları ise pesto veya domates soslu kabak yediğini belirten Kathy, pirinç, makarna ve ekmek gibi ürünleri haftada birden fazla yemiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL