DİZİ

Hangi Diziler Final Kararı Aldı?

2019-2020 sezonu büyük bir çekişmeye sahne olmakta. Kanallar bir bir yeni projelerini ve geçtiğimiz sezondan gelen işlerini ekrana sürmeye başladı. Yeni dizilerden de geçtiğimiz sezondan gelenler arasından da final yapanlar..

Hangi Diziler Final Kararı Aldı?

2019-2020 sezonu büyük bir çekişmeye sahne olmakta. Kanallar bir bir yeni projelerini ve geçtiğimiz sezondan gelen işlerini ekrana sürmeye başladı. Yeni dizilerden de geçtiğimiz sezondan gelenler arasından da final yapanlar var.


Bir Aile Hikayesi Bitiyor


Fox TV’nin ünlü ABD dizisi This is Us’tan uyarladığı, ekranların en naif ve aileye önem veren yapımı olarak öne çıkan Bir Aile Hikayesi’nden kötü haber geldi.


Başrollerinde Birkan Sokullu, Songül Öden, Celil Nalçakan, Alper Saldıran, İrem Sak, Olgun Toker’in yer aldığı Bir Aile Hikayesi’nın 4 bölüm sonra final yapması kararı aldı.


Canevim Bitti


Hatırlanacağı gibi bu sezon ilk olarak atv ekranında yayınlanan Canevim dizisinden final haberi gelmişti. Dizi 30 Eylül Pazartesi akşamı 17. bölümüyle birlikte final yaparak bitti.


Kardeş Çocukları Bitiyor


İkinci final haberi ise Star TV Kardeş Çocukları dizisinden geçtiğimiz hafta geldi.Dizi önümüzdeki hafta veda edecek.


Şampiyon İçin Final Tarihi Belli


Bu sezon final yapmasına karar verilen diziler arasına TRT 1’de başlayan Şampiyon dizisi de eklendi… İlk 3 bölümün reytingleri düşük geldi. Yüksek maliyeti bulunan dizinin 16. bölümde yani 13 hafta sonra final yapması yönünde karar alındı.


Kuzgun Sona Doğru


Ayrıca Star TV ekranındaki Kuzgun dizisinin durumu kritik. Dizinin reytingleri 2. sezonda da düzelmedi…


Onur Saylak ve Nilperi Şahinkaya rüzgar yarattı ama bu reytinglerin düzelmesine yetmedi. Dizi için final kararı alındığı iddiaları bulunuyor.


Çocuk Dizisi Bıçak Sırtı Konumda


Star TV’nin Çocuk dizisinin durumu da pek iç acıcı gözükmemekte… Güçlü bir kadro ve güçlü bir hikayesi var, ancak zor bir günde yayında ve ayakta durması pek kolay gözükmüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL