Aktüel

Hamile Cansu Tosun’un karantina günleri keyfe dönüştü!

Hamile Cansu Tosun’un karantina günlerinde keyfine diyecek yok!  Ünlü oyuncu Cansu Tosun,6 aylık hamile ve eşi Erkan Kolçak Köstendil ile birlikte şu aralar Çanakkale’nin Ayvacık ilçesindeki bir otelde bulunuyor. Çift..

Hamile Cansu Tosun’un karantina günleri keyfe dönüştü!

Hamile Cansu Tosun’un karantina günlerinde keyfine diyecek yok!

 Ünlü oyuncu Cansu Tosun,6 aylık hamile ve eşi Erkan Kolçak Köstendil ile birlikte şu aralar Çanakkale’nin Ayvacık ilçesindeki bir otelde bulunuyor. Çift koronavirüs salgını nedeniyle kendilerini burada karantinaya aldı.

Otele koronavirüs yasakları artmadan önce yerleşen ve sosyal izolasyonun da öne çıkması ile burada kalmaya karar veren çift, otelin ziyaretçilere kapatılmasıyla da kendilerini izole edebilecekleri bir ortama kavuştu.

Cansu Tosun, instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Dilara Karabay hepimizin sağlığı için burayı kapattı ve bizi bırakmadı. İyi ki de öyle oldu. Sen çok yaşa güzel ruh. Teşekkürler, dönüşmeye, düşünmeye ve şükretmeye devam” diyerek otelin yeşillikler içindeki bölümünde uzak çekilmiş karnı burnunda bir fotoğraf paylaştı.

2018 yılında Erkan Kolçüak Köstendil ile evlenen oyuncu, ne kadar keyifli olduğunu da paylaşımları ile sergiliyor.Çiftin bebeklerine Marsel ismini koyacakları da daha önceden duyurulmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL