DİZİ VİDEOLAR

Hakan Muhafız’ın final sezonun tarihi belli oldu!

İlk orijinal yerli Netflix dizisinden final sezonu detayları.. Netflix’in, ilk orijinal yerli dizisi olan Hakan: Muhafız, 4. ve final sezonuyla geliyor. Geçtiğimiz aylarda üçüncü sezonu yayınlanan dizi, bu yaz final..

Hakan Muhafız’ın final sezonun tarihi belli oldu!

İlk orijinal yerli Netflix dizisinden final sezonu detayları..

Netflix’in, ilk orijinal yerli dizisi olan Hakan: Muhafız, 4. ve final sezonuyla geliyor. Geçtiğimiz aylarda üçüncü sezonu yayınlanan dizi, bu yaz final sezonuyla ekranlara veda edecek. Son sezon yine 10 bölümden oluşacak. 9 Temmuz 2020 tarihinde prömiyer yapacak olan diziden resmi fragman da paylaşıldı.

Yedinci Ölümsüz, intikam için şehri yağmalamış ve her yeri ateşe vermiştir. İstanbul’un neredeyse tamamı Ölümsüzler’in eline geçmiştir ve karanlık güçlerin esiri olmuştur. Muhafız hariç… Şimdi görev onu beklemektedir. Hem insanlığın, hem de Muhafızlar ve Ölümsüzler’in tarihini değiştirmek zorundadır. Her şeyin ve herkesin kaderi artık onun ellerindedir ve bu kez, başarmaktan başka şansı yoktur.

Yeni sezonda her şey, bütün karakterler için tersine dönüyor. Zeynep, en başından beri Muhafız’ın yanındayken artık karşısında olacak. Hakan ise amaçları doğrultusunda bir Ölümsüz’u uyandırmak ve ondan destek almak zorunda kalır. Bu hamle sonrasında bütün denegeler bozulur ve kaçınılmaz sona giden olaylar tam bu noktada başlar. ‘Tarihte iyiyle kötünün savaşında tüm hesaplar ödenirken, Hakan hem geçmişte hem de gümüzde son yüzleşmesini Faysal’la yaşar.’

Son sezonuna giren fantastik dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Yalabık, Taner Ölmez, Bige Önal, Boran Kuzum, Miray Daner ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. 4. ve final sezonu, 9 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye’de prömiyer yapacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL