Aktüel

Gwyneth Paltrow’dan cinsel ilişki itirafı!

ABD’li ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow katıldığı televizyon programında, “Bana oral yolla cinsel ilişkiye girmeyi Sheryl Berkoff öğretti” şeklinde samimi bir itirafta bulundu. ABD’li ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, yakın arkadaşı Rob..

Gwyneth Paltrow’dan cinsel ilişki itirafı!

ABD’li ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow katıldığı televizyon programında, “Bana oral yolla cinsel ilişkiye girmeyi Sheryl Berkoff öğretti” şeklinde samimi bir itirafta bulundu.

ABD’li ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, yakın arkadaşı Rob Lowe’un podcast programına konuk oldu. Lowe’un eşi Sheryl Berkoff’la 1980’li yıllarda tanıştıklarını anlatan 47 yaşındaki ünlü oyuncu, hayranlarını şaşırtan itiraflarda bulundu.

Berkoff’un makyaj sanatçısı olduğunu ve annesi Blythe Danner’la film çekimleri sırasında samimi olduklarını belirten Paltrow, “Tanıştığımız andan itibaren ona bayıldım. Her şeyden önce Keanu Reeves’le çıkıyordu ve ben ona hayrandım. Çok havalıydı, benimle beraber karavanın arkasında gizlice sigara içmeye gelirdi” dedi.

Ardından daha özel bir sır veren Paltrow, “Bana nasıl oral cinsel ilişki yapılacağını Sheryl öğretti. Ona hayran oldum. Tanıdığım en havalı kız olduğunu düşünüyordum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL