Aktüel

Güzellik kraliçesi Sibel Demiralp, Tuzağa düştüm!

Bir iş adamının çıplak fotoğraflarını çekerek şantaj yaptığı iddiasıyla 3 yıldır cezaevinde yatan eski güzellik kraliçesi Sibel Demiralp, tahliye oldu. Başından geçenleri anlatan Demiralp, “Mağdurken suçlu oldum. Tuzağa düştüm” diyerek..

Güzellik kraliçesi Sibel Demiralp, Tuzağa düştüm!

Bir iş adamının çıplak fotoğraflarını çekerek şantaj yaptığı iddiasıyla 3 yıldır cezaevinde yatan eski güzellik kraliçesi Sibel Demiralp, tahliye oldu. Başından geçenleri anlatan Demiralp, “Mağdurken suçlu oldum. Tuzağa düştüm” diyerek kendisini savundu.

İstanbul’da iş insanı H.F.’nin çıplak fotoğraflarını çekerek şantaj yaptığı iddiasıyla 4 sanıkla birlikte yargılandığı davada ‘şantaj’ suçundan beraat eden 26 yaşındaki Sibel Demiralp, ‘nitelikli yağma’ suçundan ise 13 yıl hapis cezasına çarptırıldı. 2016 The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması ve 2017 Perfect Models Of Turkey Güzellik Yarışması birincisi manken Demiralp, Bölge İdare Mahkemesi’ne yaptığı itiraz üzerine tahliye edildi.

Mankenlik yapan Demiralp, 2017 yılının temmuz ayında, bir akrabası ve bir mankenin de aralarında bulunduğu 4 kişi ile birlikte İstanbul’da yaşayan iş insanı H.F.’nin çıplak fotoğraflarını çekip, şantaj yaptığı iddiasıyla tutuklandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL