SİNEMA

Güzelliğin Portresi filmi iTunes ve Netflix’de yayında!

Başrollerini Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin ve Melisa Şenolsun’un paylaştığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, BKM ve CJ Entertainment ortak yapımı “Güzelliğin Portresi” şimdi iTunes ve Netflix’de yayında. Geçtiğimiz Aralık..

Güzelliğin Portresi filmi iTunes ve Netflix’de yayında!

Başrollerini Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin ve Melisa Şenolsun’un paylaştığı, yönetmenliğini Umur Turagay’ın üstlendiği, BKM ve CJ Entertainment ortak yapımı “Güzelliğin Portresi” şimdi iTunes ve Netflix’de yayında.

Geçtiğimiz Aralık ayında vizyona giren ve Türk Sineması’nda gerilim türünün en çarpıcı örneklerinden biri olarak gösterilen “Güzelliğin Portresi”, güçlü kadrosu ve nefes kesen hikayesi ile karantina günlerinde evde sinema keyfine benzersiz tatta bir seyir deneyimi vaat ediyor.

Filmin hikayesi; senelerdir görüşmediği babası ile ilgili önemli bir haber alan Nisan’ın (Burçin Terzioğlu), kızı Alin (Lara Tonka) ve eşi Özgür (Birkan Sokullu) ile birlikte baba evine dönmesiyle başlar. Sırlarla dolu bu evde, bir yandan kaçtığı geçmişi ile yüzleşecek olan Nisan, diğer yandan babasıyla ilgili sır perdesini kaldırmaya çalışan polis memuru Oktay’ın (Serkan Keskin) sorgulamaları ile köşeye sıkışacaktır.

Babasının baş yapıtı olan resimdeki kadının gizemi ile geçmiş kabusları yeniden canlanan Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için bu gizemi bir an önce aydınlatmak zorundadır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL