SİNEMA

Güzel Oyuncunun Eşcinsel Aşığı Çok Konuşulacak!

İngiliz oyuncu Gemma Arterton, roman yazarı Virginia Woolf’u canlandırdığı Vita & Virginia’daki eşcinsel sahneleriyle çok konuşulacak. Edebiyat tarihinin en başarılı yazarlarından Virginia Woolf ile Vita Sackville-West arasındaki romantik ilişkiyi konu..

Güzel Oyuncunun Eşcinsel Aşığı Çok Konuşulacak!

İngiliz oyuncu Gemma Arterton, roman yazarı Virginia Woolf’u canlandırdığı Vita & Virginia’daki eşcinsel sahneleriyle çok konuşulacak.

Edebiyat tarihinin en başarılı yazarlarından Virginia Woolf ile Vita Sackville-West arasındaki romantik ilişkiyi konu alan Gemma Arterton ve Elizabeth Debicki’li Vita & Virginia’dan yeni görüntüler yayınlandı.

Roman yazarı Virginia Woolf ve şair Vita Sackville-West’in arkadaşlığı ve büyük aşkı, sinemaya uyarlandı. Prömiyerini Toronto Film Festivali’nde yapan Vita&Virginia, Eileen Atkins’in aynı isimli tiyatro oyunundan sinemeya uyarlandı. İkilinin birbirine yazdığı ve daha sonra kitaplaştırılan mektuplaşmalardan uyarlanan senaryo, West ve Woolf’un tanışmalarını ve büyük aşka dönüşen dostluklarını anlatıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL