Aktüel

Güzel oyuncu güneşlenirken görüntülendi!

Salgın nedeniyle uzun zamandır karantinada olan oyuncu Hilal Altınbilek, normalleşme sürecinin başlamasıyla Bodrum’a tatile gitti. Tek başına tatil yapan oyuncu, şezlongta sere serpe güneşlenirken görüntülendi. ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar..

Güzel oyuncu güneşlenirken görüntülendi!

Salgın nedeniyle uzun zamandır karantinada olan oyuncu Hilal Altınbilek, normalleşme sürecinin başlamasıyla Bodrum’a tatile gitti. Tek başına tatil yapan oyuncu, şezlongta sere serpe güneşlenirken görüntülendi.
ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrol oynayan Hilal Altınbilek, tek başına Bodrum’da tatil yapıyor. Güzel havanın tadını çıkaran oyuncu, bikinili yakalandı.

Magazin Burada’nın haberine göre: Denize girdikten sonra gölgede olan şezlongunu güneşli yere çekip uzanan güzel oyuncu, müzik dinleyip kitap okudu. Şezlong üzerinde şekilden şekle giren Altınbilek, bir ara köpeğiyle oyun oynadı. Karantina sürecinde diğer meslektaşları gibi formunu korumaya özen gösteren 29 yaşındaki Hilal Altınbilek, kusursuz fiziğiyle de parmak ısırttı. Çevresine gülücükler saçan Hilal Altınbilek’in küçük bir kıza kalp işareti yapması da dikkatlerden kaçmadı.

Güzel oyuncu Hilal Altınbilek’in Bir Zamanlar Çukurova dizisinde birlikte oynadığı Kerem Alışık ile aşk yaşadığı iddia edildi. Alışık’ın Altınbilek’in köpeği gezdirirken görüntülenmesi de iddiaları güçlendirmişti. Ancak güzel oyuncu çıkan aşk iddialarını yalanlamıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL