Aktüel

Güvercin dizisinin Zülüf’ü Almila Ada, karantina bitince ilk ne yapacak?

Star TV’de yayınlanan Güvercin dizisinde Zülüf karakterine hayat veren ünlü oyuncu Almila Ada, çekimler için Gaziantep’te bulunuyordu.Ancak dizinin setinde çekimlere ara verildi. Star TV, 16. bölüm itibariyle yapımın final yapmasına..

Güvercin dizisinin Zülüf’ü Almila Ada, karantina bitince ilk ne yapacak?

Star TV’de yayınlanan Güvercin dizisinde Zülüf karakterine hayat veren ünlü oyuncu Almila Ada, çekimler için Gaziantep’te bulunuyordu.Ancak dizinin setinde çekimlere ara verildi.

Star TV, 16. bölüm itibariyle yapımın final yapmasına karar vermişti. Şu ana kadar 13 bölümü yayınlanan dizinin akıbeti koronavirüs nedeniyle belirsizleşti. Almila Ada ise bu salgından korunmak adına günlerdir kendini karantinaya aldı.

Ünlü oyuncu bugün instagram hesabından yaptığı paylaşım ile yaşamı hakkında detaylar verdi. Oyuncu, 12 gündür evde olduğunu ve kendini de mutsuz hissettiğini belirtti.

Almila Ada, bu süreçte doğa yürüyüşleri yaptığını zaman zaman da evde spor yaparak (4 kez) vakit geçirdiğini ifade etti. Karantina süreci bittikten sonra ilk olarak ailesiyle Boğaz’da bir araya gelmek istediğinden bahseden Almila Ada, “Ailemle boğaz’da mis gibi güneşli bahar havasında yemeğe gitmek” diyerek arzusunu belirtti.

Pointe Studieo’da derslerine devam etmek de istediğini yazan oyuncu, şu detayları paylaştı:

“Bale, bale fitness, pointe derslerini öğrenmeyi ve öğrencilerimi çok özledim. Kendim için hamak yogası derslerime devam etmek istiyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL