DİZİ

Güven Kıraç, Hekimoğlu dizisinin kadrosuna katıldı!

Kanal D’nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı, House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu, 3 Mart Salı akşamı..

Güven Kıraç, Hekimoğlu dizisinin kadrosuna katıldı!

Kanal D’nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı, House M.D. dizisinin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu, 3 Mart Salı akşamı 10’uncu bölümü ile ekrana geliyor.

Dizinin onuncu bölümünde ünlü oyuncu Güven Kıraç dizinin kadrosuna katılıyor. Kıraç dizide Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne yüklü bir bağış yapan tanınmış iş adamı Vahap Ergün rolüne hayat verecek.
Peki hastanedeki tüm dengelerin değişmesine sebep olacak bu Vahap

Ergün kimdir?

Vahap Ergün, 55-60 yaşlarında, azimli, çalışkan, kaybetmeye tahammülü olmayan biridir. Çiftçi olan ailesinde üniversiteyi kazanan ilk kişidir. Ancak babasının okuması için verdiği parayı bir arkadaşının kurduğu şirkete yatırmayı seçer ve ticarete adımını atar. Vahap ticaretteki büyük başarılarının ardından babasını görmeye gider.

Fakat babası onu tanımıyordur. Çünkü alzheimer hastasıdır. Bunun üzerine Vahap, alzheimer, kanser gibi hastalıkları tedavi etmek için yapılan çalışmalara destek olmak ister ve hastaneye çok büyük bir miktar bağış yapar. Bunun karşılığında tek bir talebi olur. O da yönetim kurulu başkanı olmak. Vahap’ın gelmesi ile hastanede dengeler değişmiştir. Bu geliş Hekimoğlu ve diğer tüm ekibi nasıl etkileyecektir?

Hekimoğlu yeni bölümleri ile her Salı saat 20.00’de Kanal D’de.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL