Aktüel

Gülse Birsel, dizi sektörüne yenilik getirdi!

Jet Sosyete oyuncularıyla video röportaj gerçekleştirildi. Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt ve Hasibe Eren evlerinden video konferans yöntemi ile röportaja katıldı. 8 Nisan’da Jet Sosyete dizisinin özel bölümü Star TV’de yayınlanacak.Bu..

Gülse Birsel, dizi sektörüne yenilik getirdi!

Jet Sosyete oyuncularıyla video röportaj gerçekleştirildi. Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt ve Hasibe Eren evlerinden video konferans yöntemi ile röportaja katıldı.

8 Nisan’da Jet Sosyete dizisinin özel bölümü Star TV’de yayınlanacak.Bu bir ilk olacak çünkü bu bölüm koronavirüs salgını sırasında tüm oyuncuların evlerinden çektikleri videoların birleştirilmesi ile oluşturuldu.

Birsel, “Koskoca bir bölüm çöpe gitti, o sahneler eksik diye düşündük. Sonra ben dedim ki, zaten bunlar sitcom formatı konuşan kafalardır, biz bunu görüntülü konuşmaya çevirmeliyiz diyerek, senaryoyu değiştirip herkese yolladım. Arkadaşlarımız kendi evlerinden telefonla çekip gönderdiler.Montajlandı, sonuca baktık gayet güzel olmuş. Gayet güzel yürümüş. Bölümü montajlayıp bitirdik” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL