Aktüel

Güldüy Güldüy Show Çocuk başa sardı!

‘Güldür Güldür Show’un skeçlerini çocukların dünyasından görmek ister misiniz? Ezo Sunal’ın sunumu, Tuğçe Sosysop’un yönetmenliği ve BKM’nin yapımcılığında ‘Güldüy Güldüy Çocuk Show’ kahkaha fırtınası estirecek. Birbirinden sevimli ve yetenekli çocukların, orijinal skeçleri ve..

Güldüy Güldüy Show Çocuk başa sardı!

‘Güldür Güldür Show’un skeçlerini çocukların dünyasından görmek ister misiniz? Ezo Sunal’ın sunumu, Tuğçe Sosysop’un yönetmenliği ve BKM’nin yapımcılığında ‘Güldüy Güldüy Çocuk Show’ kahkaha fırtınası estirecek. Birbirinden sevimli ve yetenekli çocukların, orijinal skeçleri ve karakterleri sahnede oynadığı “Güldüy Güldüy Show Çocuk”, tekrar bölümleriyle Pazartesi Star’da…

Çocukların saf, olumlu enerjisi ve eğlencesinin, Güldür Güldür’ün en beğenilen skeçleri ve fenomen tiplemeleriyle birleştiği ‘Güldüy Güldüy Show Çocuk’ herkesi ekran başına bekliyor. Birbirinden komik skeçler ve tiplemelerin yanı sıra ünlü şarkıcılar ve şaşırtıcı gösteriler de programa renk katacak.

Eğlenceli ve komik skeçleri, ailecek izleyebileceğiniz “Güldüy Güldüy Show Çocuk”, 13 Nisan Pazartesi saat 20.00’da Star TV’de!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL