MEKANLAR SEYAHAT

Görülmeye değer dağ evleri!

Her biri muazzam bir doğanın içinde her biri enfes bir manzaraya ve doğaya sahip dağ evlerini sizler için listeledik. Sekoya Dağ Evi – Armutlu İstanbul’un yanı başında yer alan Yalova’nın..

Görülmeye değer dağ evleri!

Her biri muazzam bir doğanın içinde her biri enfes bir manzaraya ve doğaya sahip dağ evlerini sizler için listeledik.

Sekoya Dağ Evi – Armutlu


İstanbul’un yanı başında yer alan Yalova’nın termal tesisleri ve devre mülkleriyle öne çıkan bölgesi Armutlu’da, doğanın kucağında misafirlerine kapılarını açıyor. 2 yatak odası olan ve 8 kişinin rahatlıkla konaklama yapabileceği doğanın içindeki bu dağ evi Taz tepesi manzarasına hakim bir noktada bulunuyor.

Hancıoğlu Çamburnu Orman Evleri Bungalow & Hotel – Sürmene


Doğu Karadeniz’in en sevilen yerlerinden biri olan Trabzon’a bağlı Sürmene; sıcacık insanları, yöresel yemekleri, mis gibi doğası ve gezilip görülecek yerleriyle dört mevsim ziyaret edilebilecek yerden.

Nesilce Pansiyon – Mengen


 Mengen, Karadeniz’in tüm güzelliklerini bağrında toplayan yemyeşil doğasıyla da oldukça ünlü. İşte böylesine güzel bir doğaya sahip olan bir noktada misafirlerine kapılarını açıyor Nesilce Pansiyon.

Kayserkaya Otel – Şirince


Güzel İzmir’in adı gibi şirin mi şirin yeri Şirince’de misafirlerine ağırlıyor Kayserkaya. Yemyeşil çam ağaçlarının misafirlere komşuluk ettiği bir noktada bulunan dağ evleri Şirince’nin merkezine sadece birkaç dakikalık mesafede. Her biri birbirinden bağımsız olan taş ve ahşaptan oluşan evler, sade mobilyalarla otantik bir tarzda dizayn edilmiş.

Abant Yeşil Ev Masal Evleri – Abant


Hem İstanbul’a yakın olması hem de büyüleyici bir güzelliği sadece kendine saklaması ile doğa tutkunlarının her fırsatta kaçtığı bir yer Abant. Yeşil Ev’in Masal Evleri de bu saklı cennetteki doğayla uyumlu yapısıyla, oldukça keyifli konaklama birimleriyle tıpkı adı gibi konuklarına masal gibi bir konaklama sunuyor.

The Edge – Fethiye


Ege’nin gözbebeği olarak nitelendirilen yerlerinden biri olan Faralya’da, muhteşem bir manzaraya bakan, uçurumun kenarındaki bu taş ev gökyüzüne ve Akdeniz’in mavisine karışmış durumda.

Dionysos Butik Hotel – Marmaris


Tatiliniz süresince gözünüzün alabildiğine yemyeşil bir doğanın ve masmavi bir denizin her sabah gözünüzü açtığınızda sizi karşılamasını istiyorsanız doğru yerin Dionysos olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL