SEYAHAT

Görmeniz Gereken Metropoller!

Tüm ihtişamı ile sizi konuk edecek olan ve hayran kalmanızı sağlayacak güzel bir şehri keşfetmeye hazır mısınız? Hong Kong Çin’e bağlı ama özerk bir yönetim bölgesi olan Hong Kong, yıl..

Görmeniz Gereken Metropoller!

Tüm ihtişamı ile sizi konuk edecek olan ve hayran kalmanızı sağlayacak güzel bir şehri keşfetmeye hazır mısınız?
Hong Kong
Çin’e bağlı ama özerk bir yönetim bölgesi olan Hong Kong, yıl boyunca pek çok turist konuk etmektedir. Eğlenceli bir gece hayatı vardır. Hong Kong turları sırasında özellikle tadına bakmanız gereken lezzetleri not almanızda fayda var.


Singapur
Asya’nın en gözde noktalarından biri olan Singapur, oldukça hareketli bir liman kentidir. 3-4 gün gibi kısa bir sürede harika bir tur geçirebilir ve vizesiz gidebilirsiniz. Singapur Botanic Gardens, Tiong Bahru Bölgesi, The Universal Studios Singapur, GardensByThe Bay, Chinatown, Sentosa Adası ve Little India Singapur turları sırasında gezilecek en güzel noktalar arasındadır.
Kuala Lumpur
Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur dört mevsim 30-35 derecelik sıcağı ile misafirlerini konuk etmektedir. 2-3 günlük kısa bir tur bile yeterlidir..


Seul
Budist Tapınakların oldukça dikkat çektiği destinasyonlardan olan Seul, tarih ile teknolojinin birleştiği nokta olarak nitelendirilmektedir. 3-4 günlük bir süre zarfında keyifle gezebilirsiniz.
Cape Town
Kesinlikle güzel bir haftayı geçirmek için kusursuz bir metropoldür, Cape Town. 30 güne kadar süren seyahatlerde Türk vatandaşlarına vize istemeyen Cape Town, Güney Afrika’da doğasının güzelliği ile de bilinmektedir.


Sidney
Türk vatandaşlarından vize isteyen Sidney, beyaz kumlu plajları ile ünlüdür. Avustralya’daki en ünlü şehir olan Sidney’de gezip görmeniz gereken yerler arasında; Sidney Opera Binası, St.Mary Katedrali, Sidney Limanı Köprüsü, Sidney Kulesi, ShellyBeach,The Domain Sydney,Sydney Cove ve meşhur plajları bulunmaktadır. özellikle hafta sonu için bile ziyaret edilebilecek bir metropol olduğunu hatırlatalım.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL