DİZİ VİDEOLAR

Gönül Dağı dizisi zirvede yer aldı!

TRT 1 ekranına geldiği ilk günden bu yana izleyicilerin gözdesi gözdesi olan, her hafta reyting rekoru kırarak başarısını ilan eden Gönül Dağı’nın Kurban Bayramına özel bölümü, yine milyonlarca izleyicinin buluşma..

Gönül Dağı dizisi zirvede yer aldı!

TRT 1 ekranına geldiği ilk günden bu yana izleyicilerin gözdesi gözdesi olan, her hafta reyting rekoru kırarak başarısını ilan eden Gönül Dağı’nın Kurban Bayramına özel bölümü, yine milyonlarca izleyicinin buluşma noktası oldu ve zirveye yerleşti.

Eğlenceli ve sürükleyici hikayesi, usta oyuncu kadrosunun muhteşem performanslarıyla izleyenlere keyifli dakikalar yaşatan Gönül Dağı Kurban, tüm kişiler ve ABC1 gruplarında birincilikler elde etti, dizi AB grubunda isi ikinci sırada yerini aldı.

İzleyiciler, Kurban Bayramı’nın ilk akşamı TRT 1 ekranlarına gelen Gönül Dağı “Kurban”da, Gedelli’de nostaljik bir yolculuğa çıktı. Gedelli sakinlerinin bayramı ve iki düğünü birden yaşadığı, yine birbirinden ilginç ve eğlenceli maceraların gerçekleştiği bu bölümde, Anadolu’nun unutulmaya yüz tutmuş güzel geleneklerini, göreneklerini, sıcak aile bağlarını, sevgi, saygı, hoşgörü timsali samimi yurdum insanlarının yaşamlarından kesitleri izledik.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL