SİNEMA

Gladiator 2 Senaryosu Yazım Aşamasında!

Gladiator 2 senaryo aşamasında. Ridley Scott, Oscar ödüllü epik dramasına devam macerası geleceğini resmi olarak onayladı. Gladiator 2 hazırlıkları hız kazandı. Ridley Scott ünlü filmi Gladyatör’e devam macerası yazmakta kararlı…

Gladiator 2 Senaryosu Yazım Aşamasında!

Gladiator 2 senaryo aşamasında. Ridley Scott, Oscar ödüllü epik dramasına devam macerası geleceğini resmi olarak onayladı.

Gladiator 2 hazırlıkları hız kazandı. Ridley Scott ünlü filmi Gladyatör’e devam macerası yazmakta kararlı. Yapımda senaryo aşaması devam ediyor.

2000 yılında vizyona giren Gladiator (Gladyatör) 11 dalda aday gösterildiği Oscarlarda, En İyi Aktör dahil toplamda 5 dalda ödül almayı başarmıştı. Ridley Scott’ın yönettiği epik dramanın başrollerinde Russell Crowe, Joaquin Phoenix ve Connie Nielsen yer almıştı. Filme bir devam macerasının geleceği uzun süredir konuşuluyordu. Şimdi ise usta yönetmen Ridley Scott yapımın hazırlık aşamasına dair yeni açıklamalarda bulundu.

Yeni filmin Top Gun: Maverick’in senaryosunu kaleme alan veThe Hunger Games: Mockingjay, 12 Strong ve Bad Boys for Life ile tanınan Peter Craig tarafından yazılacağı biliniyordu. Scott şimdi ise senaryo hazırlıklarının sürdüğünü doğruladı. Çekimlerin ise şu anda prodüksiyon sürecine hazırlanan Kitbag’den hemen sonra başlayacağını işaret etti. Paramount Pictures tarafından gerçekleştirilecek yapımın oyuncu kadrosu hakkında şimdilik bir açıklama yok.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL