Aktüel

Genç oyuncunun cesur pozlarına beğeni yağıyor!

Star TV’nin severek izlenen dizisi Sefirin Kızı dizisinde Elvan karakteriyle dikkat çeken genç oyuncu Hivda Zizan Alp, sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarıyla öne çıkıyor. Sıkı rakipleri olmasına rağmen ilk bölümden..

Genç oyuncunun cesur pozlarına beğeni yağıyor!

Star TV’nin severek izlenen dizisi Sefirin Kızı dizisinde Elvan karakteriyle dikkat çeken genç oyuncu Hivda Zizan Alp, sosyal medyada yaptığı cesur paylaşımlarıyla öne çıkıyor.

Sıkı rakipleri olmasına rağmen ilk bölümden beri ilgiyle takip edilen dizide dikkat çeken karakterlerden biri de Elvan gelin karakterine hayat veren güzel oyuncu Hivda Zizan Alp oldu. Seyirci dobralığı ve doğallı ile Elvan gelini çok sevdi.

Daha önce Yeşil Deniz ve Fi dizisi ile tanınan oyuncu Hivda Zizan Alp, Sefirin Kızı ile kariyerinde bambaşka bir yere ulaştı. Dizinin neşeli ve dobra yüzü, kaynanası Halisefe’nin deyimiyle ‘Gök görmedik Elvan’ sosyal medyanında yakın markajında.

27 yaşında olan oyuncu gerçek hayatta aslında bambaşka biri. Set dışında çok farklı kişi olan Hivda Zizan Alp giyimi ve tarzıyla ilgi odağı oldu.

İnstagram’da 119 bin takipçisi olan Hivda Zizan Alp’ın tüm paylaşımlarına beğeni ve yorum yağıyor.

Diziden sonra yıldızı daha da parlayan genç yeteneğin tatil pozları ise takipçileri tarafından en çok beğeni alanlar oldu.

Hivda Zizan Alp kimdir?


Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Sefirin Kızı dizisinde Elvan karakterini canlandıran Hivda Zizan Alp 9 Kasım 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Keman Bölümü, ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Hivda Zizan Alp özellikle reklam filmleri ile tanınıyor. Ancak son dönemde dizilerde de boy gösteren oyuncu Hivda Zizan Alp, “Yeşil Deniz” ve “Fi” dizileriyle tanınmaya başladı.

Elvan karakterine hayat veren Hivda Zizan Alp, 1.63 metre boyunda, 50 kilo.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL