SİNEMA

Gelmiş Geçmiş En İyi 7 Korku Filmi!

Korku filmi severlerin dikkatine! Tüm zamanların en iyi korku filmlerinden derlemeler yaptık. İyi bir korku filmi izlemek isteyenler buraya… Korku Seansı / The Conjuring (2013) Gerçek bir hikâyeden uyarlanmış olan..

Gelmiş Geçmiş En İyi 7 Korku Filmi!

Korku filmi severlerin dikkatine! Tüm zamanların en iyi korku filmlerinden derlemeler yaptık. İyi bir korku filmi izlemek isteyenler buraya…

Korku Seansı / The Conjuring (2013)

Gerçek bir hikâyeden uyarlanmış olan bu filmde paranormal olayları araştıran iki kişinin nasıl dünyaca bilinen bir şöhrete kavuştuklarının korkutucu olayları anlatılıyor.

İşaretler / Signs (2002)

Bu filmde Graham Hess ve ailesi kendi arazilerinin içinde bulunan işaretlerden yola çıkarak gizemli olayları çözmeye çalışıyor.

Yaratık / Alien (1979)

Hiç bilinmedik bir gezegene inen mürettabatın burada geçirdikleri korkunç olayları konu ediniyor.

Karanlığa Kadar Bekle / Wait Until Dark (1967)

Kör olsanız ve sizin bilmediğiniz şekilde evinize birileri girse ne yaparsınız? İşte şimdiden tüylerinizi ürperten o düşünce bu filmde konu ediliyor.

Şey / The Thing (1982)

John Campbell’ın kısa öyküsünden uyarlanan bu film Kuzey kutbunda bir kurdun hikâyesini araştıran Norveçli bilim insanlarının Antartik araştırma üssüne geldiklerinde sebepsiz bir şekilde can verme olayını anlatıyor.

Sapık / Psycho

Arizona’da bir emlak ofisinde çalışan Marion Crane, sevgilisiyle evlenmek ister fakat çok az paraları var. Bir gün patronu Marion’a bankaya yatırması için 40 bin dolar verir. Marion bu parayı çalarak sevgilisiyle evlenmeye karar verir. Yolda konakladığı otelde başına gelenler oldukça korku verici.

Dehşet Odası / Green Room

Bir punk rock grubu gezici olarak konserler verirken bir anda ormanlık bir alanda konser vermeye gider. Oraya ulaştıktan ve konseri bitirdikten sonra hiçbir sorun yok ancak konser sonrasında kulislerinde bir kadın cesediyle karşılaşırlar ve olaylar buradan sonra başlar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL