Aktüel

Fotoğraf paylaşan Yasemin’e beğeni yağdı!

Koronavirüs salgınından korunmak için kendini evinde karantinaya alan oyuncu Yasemin Özilhan makyajsız paylaşımıyla çok sayıda beğeni aldı. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle gerekli izolasyon kurallarına uyarak önlem alan..

Fotoğraf paylaşan Yasemin’e beğeni yağdı!

Koronavirüs salgınından korunmak için kendini evinde karantinaya alan oyuncu Yasemin Özilhan makyajsız paylaşımıyla çok sayıda beğeni aldı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle gerekli izolasyon kurallarına uyarak önlem alan ünlü isimlerden biri de Yasemin Özilhan.
Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Yasemin Özilhan, karantina sürecinde evinde çekildiği fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Yasemin Özilhan, son olarak bakım yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.
Özilhan’ın “Karantina kiti ile bakım zamanı” notuyla yaptığı paylaşım 73 binin üzerinde beğeni aldı.

İş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğa ara vermişti. Geçtiğimiz aylarda sevilen dizi Mucize Doktorda boy gösteren Özilhan hayranlarını heyecanlandırmıştı.

Sosyal medyaya daha fazla ağırlık veren güzel oyuncu bir dönem sırt kemiği ile dikkat çekmiş, son olarak da ayaklarıyla gündem olmuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL