SİNEMA

“Fırıncının Karısı” Sinemalarda!

Son yıllarda komedi yapımlarının parlayan yıldızları Büşra Pekin ve Alper Kul’un başrolünde yer aldığı “Fırıncının Karısı” sinemalardaki yerini aldı. Eğlenceli konusu ve performanslarıyla Fırıncının Karısı’nın yönetmenliğini 4N1K İlk Aşk, Leyla..

“Fırıncının Karısı” Sinemalarda!

Son yıllarda komedi yapımlarının parlayan yıldızları Büşra Pekin ve Alper Kul’un başrolünde yer aldığı “Fırıncının Karısı” sinemalardaki yerini aldı.


Eğlenceli konusu ve performanslarıyla Fırıncının Karısı’nın yönetmenliğini 4N1K İlk Aşk, Leyla İle Mecnun, Ulan İstanbul, İlk Öpücük gibi yapımlarda imzası bulunan Murat Onbul üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Mahalleden Arkadaşlar filminin hazırlıklarını sürdüren Alper Kul; Kolonya Cumhuriyeti, Tatlım Tatlım, Benim Adım Feridun, İtirazım Var, Annem Uyurken gibi yapımlardan tanıdığımız Büşra Pekin; Düğün Dernek, İşler Güçler gibi yapımlardan tanıdığımız Korhan Herduran, son olarak Aykut Enişte’de izlediğimiz Ferdi Sancar, Kıvanç Sezer imzalı Küçük Şeyler filminde rol almış olan Seda Türkmen, Borç, Dört Köşe, Neden Tarkovski Olamıyorum gibi yapımlardan tanıdığımız Beyti Engin ve Hayat Ağacı, Küçük Esnaf gibi yapımlarda rol alan Ayça Koptur bulunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL