Aktüel

Fırat Tanış, Tabii hazmedemedi dış güçler!

Oyuncu Fırat Tanış, Türk Lirası’nın rekor değer kaybı üzerine paylaşımda bulundu.Oyuncu Fırat Tanış, Türk Lirası’nın rekor değer kaybı üzerine paylaşımda bulundu. Türk Lirası’nın ABD Doları karşısında Temmuz ayı boyunca devam..

Fırat Tanış, Tabii hazmedemedi dış güçler!

Oyuncu Fırat Tanış, Türk Lirası’nın rekor değer kaybı üzerine paylaşımda bulundu.Oyuncu Fırat Tanış, Türk Lirası’nın rekor değer kaybı üzerine paylaşımda bulundu.

Türk Lirası’nın ABD Doları karşısında Temmuz ayı boyunca devam eden yatay seyri, son haftalarda yerini değer kaybına bıraktı. Dolar/TL kuru yeniden 7,2775’e kadar yükselerek rekor kırdı.TL’nin değer kaybı üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan Fırat Tanış, AKP’yi “dış güçler” söylemi üzerinden eleştirdi. Ayasofya’nın ibadete açılmasıyla “dış güçlerin herekete geçtiğini” söyleyen Tanış’ın durumu tiye alan açıklaması şöyle: Ayasofya’yı da açınca tabi bence hazmedemedi bunu dış güçler öyle de olunca tabi dolar da oldu mu sana 7lira bilmiyorum tabi başka bir sebep de gelmiyor aklıma şimdi bilemedim de bence tabi bilmiyorum. Bilemiyorum ama bence büyük resim tabi.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL