SİNEMA

Filmlerdeki seks sahnelerinin eğlenceli hikayeleri!

İzleyicilerin en çok merak ettiği konulardan biri seks sahnelerinin nasıl çekildiği, oyuncuların ise bu sahneler sırasında ne hissettiği. Bazı filmlerdeki seks sahnelerin ise oldukça ilginç hikayeleri bulunuyor. Keanu Reeves, “Knock,..

Filmlerdeki seks sahnelerinin eğlenceli hikayeleri!

İzleyicilerin en çok merak ettiği konulardan biri seks sahnelerinin nasıl çekildiği, oyuncuların ise bu sahneler sırasında ne hissettiği. Bazı filmlerdeki seks sahnelerin ise oldukça ilginç hikayeleri bulunuyor.

Keanu Reeves, “Knock, Knock” filmine yönetmenin eşi ile grup seks sahnesinde yer aldı.

Reeves bu sahne için; “Bu tarz sahneler her zaman gariptir. Ancak Eli (yönetmen) provada bana çok güven verdi. Sonuç olarak soyunmamız gerekiyordu. Ama asla “Hey Eli, karın çok ateşli” diyen bir adam olmadım. Yine de o gerçekten harikaydı, hepimiz harikaydık, eğlendim.” yorumunda bulundu.

Dave Franco’nun ise “Neighbors” filminde başına kötü bir olay geldi. İlk seks sahnesi çekiminden önce Franco’nun poposunda sivilce çıktı

Dave Franco ise bu sahne ile ilgili olarak; “Sahne için oldukça gergindim. Halston Sage ile bir gün önce tanıştım çok güzel ve çok tatlıydı. Ve sonra, o sabah uyandım ve kıçımda dev bir sivilce gördüm. Aynı hafta yeni tanıştığım makyaj sanatçısına gitmek zorunda kaldım, üzerine de makyaj yaptırdım. ”

Aubrey Plaza, “Dirty Grandpa” Robert DeNiro ile seks sahnesi çekiminden önce aralarını biraz yumuşatmak istedi. Bu yüzden kendisinin “inanılmaz derecede seksi bir resmini” bir kitabın içine koyup DeNiro’ya hediye etti.

Alison Janney ve Michael Lerner “Life During Wartime” filmindeki seks sahne sırasında Lerne hastaneye gitmek orunda kalmış.

Janney; “Çekim için terli görünmemiz gerekiyordu. Bu yüzden parıldayan şeyleri üzerimize püskürttüler. Sahnede Michael beni bir duvara yaslıyordu ve zemin mermerdi. Püskürttükleri şeyler yüzünden zemin kaygandı. Michael beni duvara iterken birdenbire kaydık ve Michael dizlerinin üstüne düştü. O an çok komikti ama Michael gerçekten dizlerini incitti ve hastaneye gitmek zorunda kaldı.”

Julia Roberts ise Pretty Woman’daki seks sahnesi için çok gergindi ve bu nedenle kurdeşen döktü.

Roberts sahneyle ilgili olarak; “Daha önce böyle şeyler yapmamıştım ve gerçekten gergindim” açıklamasında bulundu.

Yönetmen John Turturro, Romance & Cigarettes filminde Kate Winslet ve James Gandolfini’nin seks sahneleri sırasında çok gergin olduğunu bu nedenle de ikisiyle de ayrı odada çekim yaptığını söyledi, dahası sahnede büyük zıplayan bir top kullanıldı.

Turturro; “Bir keresinde, bir film için seks sahnesi yönettim ve oyuncuların gergin göründüğünü fark ettim. ” Böylece James’i sahneden çıkarmaya karar verdim ve Kate’in büyük bir zıplayan topun üzerine oturmasını istedi. James ise farklı bir odada seks yapıyormuş gibi yaptı. Sahneyi izlerseniz, tamamen özgür oldukların fark edersiniz ama aynı odada değiller.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL