DİZİ

Fatoş ile Cemre Baysel’in arasında dağlar var!

Ramo dizisinin Fatoş’u tutkulu birisi, aynı zamanda korkusuz, içten ve hayalperest, bir diğer dikkat çeken özelliği ise dik başlılığı… Cemre Beysel’in dikkat çeken performansı, Ramo dizisinin oyuncunun kariyerinde özel bir..

Fatoş ile Cemre Baysel’in arasında dağlar var!

Ramo dizisinin Fatoş’u tutkulu birisi, aynı zamanda korkusuz, içten ve hayalperest, bir diğer dikkat çeken özelliği ise dik başlılığı… Cemre Beysel’in dikkat çeken performansı, Ramo dizisinin oyuncunun kariyerinde özel bir yeri olmasını da sağlıyor…

Show TV ekranında Pazar akşamları yayınlanmakta olan dizide Fatoş olarak harikalar yaratan oyuncu, en çok da onun gibi hayalperest olmak istiyor. Çünkü hiçbir zaman pembe hayalleri olan birisi olamadı.
Ranini’ye konuşan Cemre Baysel, “Her zaman isteklerim oldu tabii ama bunlar için hırslanmadım, illa olsun diye çabalamadım. Benim için hayırlıysa zaten olur dedim hep. Hayal kırıklığına uğrayıp üzülmektense; akışına bırakıp mutlu olmayı seçtim” diye konuştu.

Fatoş karakterinden daha farklı bir yapıya sahip olan Cemre Baysel, aynı zamanda barışcıl birisi ve en çok da bunun eksikliğini hissediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL