Aktüel VİDEOLAR

Extraction filminin resmi fragmanı yayımlandı!

Uluslararası bir suç örgütü liderinin oğlunu kurtarması için tutulan Tyler Rake (Chris Hemsworth) hayatının en ölümcül görevine hazırlanıyor.  Extraction, 24 Nisan Cuma tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te. Extraction..

Extraction filminin resmi fragmanı yayımlandı!

Uluslararası bir suç örgütü liderinin oğlunu kurtarması için tutulan Tyler Rake (Chris Hemsworth) hayatının en ölümcül görevine hazırlanıyor. 

Extraction, 24 Nisan Cuma tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te.

Extraction Hakkında

Uluslararası bir suç örgütü liderinin kaçırılan oğlunu kurtarması için tutulan Tyler Rake (Chris Hemsworth) kaybedecek hiçbir şeyi kalmamış gözükara bir paralı askerdir. Ancak silah satıcılarının ve uyuşturucu kaçakçılarının karanlık yeraltı dünyasında yerine getirmesi neredeyse imkansız olan bu ölümcül görev Rake ve çocuğun hayatını değiştirir. AGBO Films ve TGIM Films, Inc. tarafından hayatageçirilen aksiyon ve gerilim dolu Extraction’ın yönetmen koltuğunda Sam Hargrave yer alıyor. Filmin yapımcıları ise Joe Russo, Anthony Russo, Mike Larocca, Chris Hemsworth, Eric Gitter, and Peter Schwerin.

Yönetmen: Sam Hargrave

Senarist: Joe Russo

Yapımcı: Joe Russo, Anthony Russo, Mike Larocca, Chris Hemsworth, Eric Gitter, Peter Schwerin

Oyuncu Kadrosu: Chris Hemsworth, Rudhraksh Jaiswal, Randeep Hooda, Golshifteh Farahani, Pankaj Tripathi, Priyanshu Painyuli ve David Harbour

Filmin Çekim Yeri: Hindistan, Tayland

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL