Aktüel

Esra Bilgiç’in önemli başarısı!

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç’in televizyon ile tanışması Diriliş Ertuğrul dizisi ile oldu. Oyuncu, Halime Hatun karakteri ile diziden 4. sezon sonunda ayrıldı. Ertugrul’un eşi ve Osman’ın annesi Halime Hatun rolü..

Esra Bilgiç’in önemli başarısı!

Ünlü oyuncu Esra Bilgiç’in televizyon ile tanışması Diriliş Ertuğrul dizisi ile oldu. Oyuncu, Halime Hatun karakteri ile diziden 4. sezon sonunda ayrıldı. Ertugrul’un eşi ve Osman’ın annesi Halime Hatun rolü ile büyük beğeni toplayan ünlü oyuncu, dolu dolu 4 yıl geçirdiği yapım ile büyük bir başarı kazandı.

Hayranlarının kısa sürede sahiplendiği ve sosyal medyada yakından takip etmeye başladığı oyuncu, 2014 yılından 2020’ye tam bir başarı öyküsü yazdı… Elde ettiği bu büyük fırsatı iyi değerlendiren oyuncu, şimdilerde dünyanın farklı ülkelerinde büyük popülerlik kazandı.


Ramazan ayı ile birlikte Pakistan’da ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisinin etkileri Esra Bilgiç’in de popülerliğinin Asya ülkelerindeki Müslüman halklar üzerinde önemli bir şekilde artmasını sağladı.


Esra Bilgiç, 6 yıldır ekranda ve bu sürecin 4 yılını Diriliş Ertuğrul ile geçirdi. Instagram hesabı geçtiğimiz gün 4 milyonu aşan oyuncu, dünyanın farklı ülkelerinden büyük bir hayran kitlesine sahip.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL