DİZİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesti!

Dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Çakırbeyliler’in mekanına yapılan baskında Hızır’ın en yakın adamları Fahri ve Hurşit vuruldu. Haydar Şişman’ın canlandırdığı Hurşit ölürken, Fahri ise ağır..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz nefes kesti!

Dün akşam yeni bölümüyle ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Çakırbeyliler’in mekanına yapılan baskında Hızır’ın en yakın adamları Fahri ve Hurşit vuruldu. Haydar Şişman’ın canlandırdığı Hurşit ölürken, Fahri ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Koronavirüs salgınından dolayı çekimleri bir süre durdurulan ancak geçtiğimiz günlerde geniş önlemler alınarak yeniden çekilmeye başlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, dün akşam 163. yeni bölümüyle ekrana geldi. Nefes kesen anların yaşandığı dizide Hızır’ın en yakın iki adamı vuruldu.

EDHO finalinde Hızır Çakırbeyli’nin mekanına yapılan saldırıda Fahri ve Hurşit vuruldu. Haydar Şişman’ın canlandırdığı Hurşit ölürken, Fahri ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 21 Nisan Salı ekrana gelecek olan 164. yeni bölümünde ise Hızır Çakırbeyli’ye karşı masada iş birliği yapılıyor. Tipi’nin “Bugünleri yaşıyorsak yanlış alınmış kararlar yüzünden yaşıyoruz. Hızır’ı devireceğiz” sözleriyle meydan okuyor. Haşmet ise “Hızır’ın aldığı yanlış kararlar bizi bu noktaya getirdi” diyerek tepki gösteriyor. Hızır ve Alpaslan’ı masadan çıkarmak için hiç beklenmedik bir şekilde karar alınıyor. Hızır’ın ise “Beni yıktılar” demesi dikkat çekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL