SEYAHAT

Eskişehir birinciliği kimseye kaptırmadı!

Dünyanın en güvenli şehirlerinin listesi açıklandı. Türkiye’den sıralamaya giren Eskişehir, dünya sıralamasında 10’uncu oldu. Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi listenin başında yer alırken İstanbul, dünya sıralamasında 207. sırada kaldı…

Eskişehir birinciliği kimseye kaptırmadı!

Dünyanın en güvenli şehirlerinin listesi açıklandı. Türkiye’den sıralamaya giren Eskişehir, dünya sıralamasında 10’uncu oldu. Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi listenin başında yer alırken İstanbul, dünya sıralamasında 207. sırada kaldı.
Dünya üzerindeki en güvenli şehirleri açıklanırken, Türkiye’nin en güvenli şehrinin dünya sıralamasına 10. sıradan giren Eskişehir olduğu görüldü. Listede Türkiye’den 4 şehrin daha yer aldığı kaydedilirken, listenin ilk sırasına Abu Dabi’nin yerleştiği görüldü. Megakent İstanbul ise sınıfta kalarak, 207. sırada yer aldı.
Dünyanın en güvenli şehri Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi oldu. Listede ilk on içerisinde yer alan diğer şehirler ise Doha, Quebec City, Taipei, Münih, Dubai, Zürih, Bern, Hong Kong ve Eskişehir oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL