DİZİ VİDEOLAR

Erkek Severse dizisinin ilk tanıtımı yayımlandı!

Dijital içerik platformu beIN CONNECT’in oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yepyeni orijinal dizisi Erkek Severse’nin afişi ve tanıtım filmi izleyiciyle buluştu. Güçlü kadrosu ile yayın hayatına başlamaya hazırlanan dizinin ilk görüntüleri..

Erkek Severse dizisinin ilk tanıtımı yayımlandı!

Dijital içerik platformu beIN CONNECT’in oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yepyeni orijinal dizisi Erkek Severse’nin afişi ve tanıtım filmi izleyiciyle buluştu.

Güçlü kadrosu ile yayın hayatına başlamaya hazırlanan dizinin ilk görüntüleri izleyiciler tarafından büyük beğeni toplarken, çekimleri İstanbul’da devam eden “Erkek Severse”nin kadrosunda ayrıca; Tolga Güleç, Çağrı Çıtanak, Asena Tuğal, Ece Özdikici, Aslı Sümen, Bahar Süer, Kayra Orta, Berkay Celal Çetin, Rüzgar Can, Seren Deniz Yalçın, Ayşe Dudu Özdemir, Tahir Yılmaz ve Tuana Gizem Uzunlar gibi başarılı isimler yer alıyor.

beIN ORIGINALS etiketli yeni dizi “Erkek Severse”de; ikiz çocukları ile birlikte yaşayan Zeynep, (Büşra Develi) üniversite yıllarında büyük bir aşkla evlendiği Oktay’dan (Görkem Sevindik) aldatıldığı için boşanmıştır. Zeynep, erkeklere olan inancını kaybeder ve kalbini aşka kapatır. Ta ki Kenan’ı (Alperen Duymaz) tanıyana kadar. Yelda da (Yasemin Allen) Kenan’ın peşindeki kadınlardan biridir ve Kenan’la yeni başladıkları iş ortaklığını evliliğe taşımak niyetindedir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL