DİZİ

Erkan Kolçak Köstendil 12 numara ile dönüyor!

Show TV’nin fenomen olan dizilerinden Çukur’daki Vartolu karakteri ile Erkan Kolçak Köstendil, oyunculuk hayatında hiç unutulmayacak bir karaktere imza attı adeta! Dizideki performansı ile büyük beğeni toplayan Köstendil, Çukur’un final..

Erkan Kolçak Köstendil 12 numara ile dönüyor!

Show TV’nin fenomen olan dizilerinden Çukur’daki Vartolu karakteri ile Erkan Kolçak Köstendil, oyunculuk hayatında hiç unutulmayacak bir karaktere imza attı adeta! Dizideki performansı ile büyük beğeni toplayan Köstendil, Çukur’un final yapmasının ardından bir süredir ekranda yer almıyor. Dizi devam ederken, kendisi gibi oyuncu olan eşi Cansu Tosun’dan oğlu Marsel dünyaya gelmişti.

Dizinin yoğun çekimlerinin sona ermesinden sonra ailesine daha çok zaman ayırma imkanı bulan Erkan Kolçak Köstendil, ayrıca tek kişilik gösterisi ’12 Numaralı Adam” için de çalışmaları sürdürmekte. Ekrana çıkmasa da sahneye çıkarak izleyici ile buluşan Köstendil, sahne performansı ile de beğeni toplamakta.
En son BluTV için Yeşilçam filmini çeken ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın yeni projesinde Erkan Kolçak Köstendil de yer alacak. Oyuncunun, Vartolu ile izleyicinin hafızasında oluşturduğu imajın ardından bu kez bambaşka bir karakterle dijital bir dizide oynaması gündemde.

Bu yeni dizinin ismi Yaratılan! Dizinin başrolünde, Mucize Doktor dizisi ile büyük bir çıkış daha yapan genç ve başarılı isim Taner Ölmez yer alıyor. Ölmez, BluTV için çekilen Alef dizisini henüz yeni bitirdi. Şimdi Yaratılan dizisinde Erkan Kolçak Köstendil ile kamera karşısına geçecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL