DİZİ

Engin Altan Düzyatan Kuruluş’tan 6 kat fark yedi!

Oyunculuk kariyerinde herkesin başına gelebilecek ama Engin Altan Düzyatan’ın hiç de hak etmediği bir durum ortaya çıktı. Diriliş Ertuğrul dizisi 5 sezon boyunca böyle güçlü, kuvvetli ve namını dünyaya yayan..

Engin Altan Düzyatan Kuruluş’tan 6 kat fark yedi!

Oyunculuk kariyerinde herkesin başına gelebilecek ama Engin Altan Düzyatan’ın hiç de hak etmediği bir durum ortaya çıktı. Diriliş Ertuğrul dizisi 5 sezon boyunca böyle güçlü, kuvvetli ve namını dünyaya yayan bir konuma geldiyse en büyük pay kuşkusuz başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’a aittir.

Elbette, projenin yapımcısı, çallışanı, diğer oyuncuları da büyük katkı verdi. Ama ekran önünde izleyiciyi diziye taşıyan ve 5 sezon izlemesini sağlayan Diriliş’in yüzü Engin Altan Düzyatan idi.

Düzyatan, 5 sezonun ardından Kurşun dizisinde Savcı Orhan olarak ekrana dönüş yaptı. Adeta oyunculuk resitali sergilediği Kurşun dizisi aksiyonu bol, ters köşe bir 5.bölümle izleyici karşısına çıktı.

Ancak reyting sonuçları; Burak Özçivit’in Osman Gazi karakteri ile ekrana döndüğü, Diriliş’in devamı olan Kuruluş’un müthiş zaferini ortaya koydu.
AB grubunda 13.48 reyting ve 31.94 izlenme payı alan dizinin karşısında Düzyatan’ın Kurşun’u 3.45 reyting ve 7.79 izlenme payına ulaşabildi.
ABC1 grubunda Kuruluş Osman dizisi 16.17 reyting ve 35.54 izlenme payı alırken, Kurşun dizisi, ilk 10’a bile giremedi 2.97 reyting ve 6.3 izlenme payı ile 14. oldu.

Total grubunda Kuruluş Osman 15.73 reyting ve 34.01 izlenme payı elde etti. Kurşun ise, 2.61 reyting ve 5.58 izlenme payı ile ancak 19. oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL