DİZİ

Engin Altan Düzyatan, Barbaroslar ile ekranlara geri dönüyor!

Barbaroslar dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Engin Altan Düzyatan, yoğun bir hazırlık döneminin ardından çekimlere başlamıştı. Yeni sezonda TRT1’in en iddialı dizisi olması beklenen, yüksek bütçesi ve profesyonel ekipleri ile göz..

Engin Altan Düzyatan, Barbaroslar ile ekranlara geri dönüyor!

Barbaroslar dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan Engin Altan Düzyatan, yoğun bir hazırlık döneminin ardından çekimlere başlamıştı.

Yeni sezonda TRT1’in en iddialı dizisi olması beklenen, yüksek bütçesi ve profesyonel ekipleri ile göz dolduran Barbaroslar dizisinin çekimleri devam ediyor… Dizinin ne zaman ekrana geleceği belli olmasa da fragmanlar yayınlanmaya başlandı. Bu da Eylül veya Ekim ayı gibi Barbaroslar dizisinin başlayabileceğine işaret ediyor.
Engin Altan Düzyatan, 5 sezon süren Diriliş Ertuğrul dizisiyle birlikte 5 sezon TRT1 ekranında adeta fırtına gibi esmişti. 2019 yılında final yapan efsane diziden 2 yıl sonra Düzyatan, yeni bir TRT1 dizisiyle tekrar kamu ekranında yerini alacak.

Düzyatan, instagram hesabından deniz temalı paylaşımları ile de dikkat çekmeye başladı. Temmuz ayında deniz temalı iki paylaşım yapan oyuncu, yeni imajıyla da dikkat çekti. Barbaroslar dizisinin fragmanını da instagram hesabından yayınlayan oyuncu, takipçilerinden büyük bir destek de aldı…

Takipçilerinin bayramını kutladığı fotoğrafında da yine deniz temalı bir pozunu yayınlayan oyuncu, tatil döneminde çalışan bir grup ünlü isimden birisi olarak dikkatleri çekmeye devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL